Destek Hattı0216 567 70 70

Destek Hattı0532 524 77 44

Cinsel Tedavide Fantezi Değiştirme

Cinsel Tedavide Fantezi Değiştirme

Bu fantezi değiştirme programı mastürbasyonda iyi çalıştığı için, kadınla birlikte in vivo duyarsızlaştırma oturumlarında da uyarılmayı kolaylaştırmak amacıyla kullanıldı. Erkeğe bu oturumlarda uyarılmayı kolaylaştırmak için zorunlu durumlarda homoseksüel fantezileri kullanması, fakat sık sık gerçekte partneriyle birlikte yaptıkları şeye odaklanması ve her durumda mutlaka orgazmdan hemen önce heteroseksüel gerçeğe geri dönmesi söylendi. Program başarılıydı.

Başlangıçta, eşiyle cinsel aktiviteler gerçekleştirdiği zamanların çok büyük bölümünde homoseksüel aktiviteler hayal ederken, sonunda yalnız heteroseksüel gerçekliğe odaklanarak yüksek oranda uyarılmaya başladı.

Temel terapötik prosedürlerin danışanlar tarafından evde uygulandığı davranışçı tedavi tipinde, danışanların onu uygulayıp uygulamadığından emin olamayız. Bu vakada her iki danışandan evde günlük aktivite kayıt formlarım doldurmaları istendi.

Bu formlarda cinsel aktiviteleri ve duygusal reaksiyonları detaylı biçimde yer almak durumundaydı. Bu kayıtlar terapi oturumlarında danışanların sözel ifadeleri kadar program prosedürlerini oldukça sadakatle takip ettiklerini gösterdi.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı