Destek Hattı0216 567 70 70

Destek Hattı0532 524 77 44

Bayanların Mastürbasyonda Yaptıkları

Bayanların Mastürbasyonda Yaptıkları

Görüşülen kadınların pek azı, vajina içine başka bir madde soktuklarını söylemişlerdir. Buna karşılık birçok erkek, kadınların mastürbasyon yaparken vajinalarına bir şey soktuklarını sanırlar. Bunun için de aşk oyunu sırasında vajina içine parmaklarını sokarlar. Fakat araştırmalarımız, mastürbasyon yapan kadınların vajinalarına bir şey veya parmaklarını sokmaları şu nedenlere dayandığını göstermektedir:

Vajinalarının derinliklerine dek bir şey sokulmasından gerçek bir cinsel zevk duymuşlardır. Bu gibi kadınların vajina duvarlarında sinir uçları bulunabilir ya da vajinaya bir şey sokulmasıyla cinsel ilişki arasında bir benzerlik görmekten heyecan duyabilirler.

Vajina içine bir şey sokmayı bir erkek arkadaşı önermiş olabilir.

Birçok kereler cinsel ilişkide bulununcaya dek mastürbasyon yapmayı öğrenmemişlerdir, mastürbasyon yapmaya başlayınca bunun tıpkı cinsel ilişkidekine benzer biçimde yapılması gerektiğini düşünmüşlerdir. Bu gibi kadınlardan çoğu, birçok mastürbasyon denemesi yapıp da kendi cinsel doğalarını daha iyi anladıktan sonra vajinalarına bir şey sokma alışkanlığını hemen terk etmişlerdir.

Bu türlü bir mastürbasyon hareketini seyretmekten cinsel bir haz duyan erkek arkadaşlarını mutlu kılmak istemişlerdir.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı