Destek Hattı0216 567 70 70

Destek Hattı0532 524 77 44

Penis Büyütücü Pompa

Penis Büyütücü Pompa

Dünya üzerinde birçok erkeğin ortak sorunu olan penis boyunun küçüklüğü erkeklerin yalnız cinsel bir sorun değil aynı zamanda psikolojik bir problem olabilmektedir. Ancak penis boyutları artık kader olmaktan çıkmış durumdadır, cerrahi operasyonlar ya da medikal penis büyütücü ürünler ile bu sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Penis büyütücü pompalar penis büyüten sağlık medikal aletler sınıfında bir ürünlerdir ve en etkili penis büyütücü ürünler arasında sayılabilirler. Penis büyütücü pompa ürünleri vakum yapma özelliğine sahip ürünlerdir. Penise uygulanan vakum sayesinde penis dokuları yenilenerek tekrardan gelişir. Böylelikle peniste uzama ve kalınlaşma görülür. Medikal penis büyütücü pompa ürünleri ortalama 3 aylık bir periyotta kullanıldığı taktirde ortalama 4-7 cm arasında bir büyümeyi sağlayabilirler. Penis büyütücü pompa ürünleri tek başına büyümede yeterli olabilen ürünlerdir ancak penis bakım kremleri ile kombine olarak kullanıldığında büyüme çok daha sağlıklı ve etkili olur.

Penis büyütücü pompa ürünlerinin ortak kullanım şekli şöyledir. Penis büyütücü pompanın kurulumu gerçekleştikten sonra penis pompanın haznesine yerleştirilir ve ereksiyon olana kadar vakumlama yapılır. Penis hazne içinde ereksiyon olduktan sonra vakumlama yapma bırakılır ve penis hazne içinde 15- 20 dakika bekletilir. Ardından işlem sonlandırılır. Bu işlemi 3 aylık bir periyotta her gün uygulamak penis gelişimi için önemlidir.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı