Destek Hattı0216 567 70 70

Destek Hattı0532 524 77 44

Anal Kaydırıcı Jel

Anal Kaydırıcı Jel

Günümüzde cinsel konularda yetişkin bireyler bazı zaman aralıklarında farklı deneyimler ya da fanteziler yaşamak isteyebilmektedirler. Bu tür konularda ise cinsel konularda destek veren ve yardımcı ürünlerde birçok kişinin talepleri arasında da yer almaktadır. Bunlar ile beraber ise genellik ile hem geciktirici özelliklere sahip hem de hoş kokuları ile birlikte afrodizyak etkisi yaratan anal kaydırıcı jel ürünleri de birçok kişinin tercih ettiği ürünler olarak da bilinmektedir.

Bunların yanı sıra ise anal seks sevenler ya da tercihlerini bu şekilde denemek isteyen kişilerde bakanlık onaylı anal kaydırıcı jel gibi ürünleri tercih ederek bahsettiğimiz konularda daha farklı hisler ve duygular yaşayarak farklı deneyimleri de denemek isteyebilmektedirler. Bu tür konularda ise hem cinsel birlikteliği daha kolay bir hale getirmek ve ilişkinin her iki taraf içinde kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için az öncede bahsettiğimiz anal kaydırıcı jel gibi ürünlerden de yardım almak mantıklı bir karar olabilmektedir.

Bu tür krem ve kayganlaştırıcı jel ürünleri hem kadının acı çekmemesi ve erkeğinde bu tür ilişkilerde zorlanmaması için oldukça yüksek kabiliyete sahip olan ürünler olarak da bilinmektedir. Bu tür anal cinsel birliktelik için kremler aynı zamanda herhangi bir yan etkiye sahip olamadığı gibi ilişkinin öncesinde ya da sonrasında da acı duygusunu ve bazı olumsuz ektilerin de önene geçmiş olmaktadırlar. Bu tür sağlık ürünleri son yıllarda birçok cinsel ürünlerin satıldığı internet sitemiz üzerinde de satılan ve oldukça ilgi gören ürünler olarak da bilinmektedir.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı