Destek Hattı0216 567 70 70

Destek Hattı0532 524 77 44

Anal Kayganlaştırıcı

Anal Kayganlaştırıcı

Cinsel deneyim her genç bireyin farklı yaşlarda tattığı ve duyduğu heyecanlar arasında yer almaktadır. Özelik ile genç yaşlarda cinsellik yaşamak isteyen bireyler ise normal bir birleşme ile oldukça heyecanlı ve zevkli dakikalarda geçirebilmektedirler. Bu noktadan sonra ki yaşlarda ya da bir kadının doğumundan sonra ise vajina bölgesinde oldukça bir genişleme ve gevşeme durumun da söz konusu olabilmektedir.

Bunlar ile beraber ise bazı kadınlar cinsel birliktelik için ters ilişki adı verilen yani anal ilişkiler ile de kendilerini tatmin etmeyi de tercih edebiliyorlar. Bahsettiğimiz arka kapı teknikleri olarak lanse edilen bu durum çoğu kişi tarafından da anal birliktelik olarak da isimlendirilmektedir. Söz konusu olan cinsel birliktelik olarak farklı deneyim yaşamak isteyen bir çift ise her iki tarafın isteği ile beraber anal deneyimlerde yaşamak isteyebilmektedirler.

Fakat bu tür bir cinsel birliktelik öncesi ise jel ya da kayganlaştırıcı adı verilen ürünleri de kullanmak her iki taraf içinde olumsuzluk oluşturacak durumlarda önüne geçebilmektedir. Anal kayganlaştırıcı jeller adı verilen ürünler bu tür konularda oldukça yeterli olan ürünler olarak da bilinmektedir. Hem cinsel ilişki öncesi zorlanma gibi durumları engelleyen bu tür ürünler aynı zamanda da ilişki sonrası bir rahatsızlık durumun da önüne geçebilmektedir.

Anal kayganlaştırıcı ürünleri cinsel sağlık ürünlerinin satıldığı özel ve güvenilir internet sitemizden temin edilen ve farklı deneyimler yaşamak isteyen kişilerinde tercih ettiği özel ürünler olarak da bilinmektedir.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı